Telecom Operators
| CEO: | Mark Alexander Epstein |
| CFO: | Rama Uthayanan |
| Independent Non-Executive Director: | Farzad Peyman-Fard |
| Independent Non-Executive Director: | Brian Larkin |
| Non-Executive Chairman: | John Barker |
| Non-Executive Dir: | Stefano Loreti, Ramón Neme Aziz |
| Address: | 125 Wood Street, London, United Kingdom , EC2V 7AW |
| Phone: | +44 020 7457 3000 |
| Website: | http://www.ganamediagroup.com/ |
| Sector: | Telecom Operators(LSE) |
| ISIN: | GB00B0WJ3L68 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.21p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.62 |
| 52 Week Low | 0.17 |
| Volume | 15,748,901 |
| Shares Issued | 17,736m |
| Market Cap | £37.25m |
| Beta | 0.03 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:24 | 40 @ 0.21p |
| 14:59 | 182,600 @ 0.22p |
| 13:11 | 569,869 @ 0.22p |
| 12:55 | 54,595 @ 0.22p |
| 11:58 | 2,169,400 @ 0.20p |
| CEO | Mark Alexander Epstein |
| CFO | Rama Uthayanan |
You are here: research