Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 11.34 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,140.16m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.16 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,262.02m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.89 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,253.11m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.85 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,176.77m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.82 |
|---|---|
| Market Cap: | £886.63m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £797.47m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 14.98 |
|---|---|
| Market Cap: | £796.39m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £769.54m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 9.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £701.39m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.34 |
|---|---|
| Market Cap: | £553.83m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.34 |
|---|---|
| Market Cap: | £541.22m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 14.73 |
|---|---|
| Market Cap: | £498.49m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.24 |
|---|---|
| Market Cap: | £490.44m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.72 |
|---|---|
| Market Cap: | £395.25m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.98 |
|---|---|
| Market Cap: | £361.14m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 9.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £350.46m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.05 |
|---|---|
| Market Cap: | £306.96m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.59 |
|---|---|
| Market Cap: | £297.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £291.47m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.45 |
|---|---|
| Market Cap: | £275.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.54 |
|---|---|
| Market Cap: | £272.96m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.79 |
|---|---|
| Market Cap: | £259.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.59 |
|---|---|
| Market Cap: | £249.05m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 10.65 |
|---|---|
| Market Cap: | £247.91m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £239.69m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.85 |
|---|---|
| Market Cap: | £188.59m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.51 |
|---|---|
| Market Cap: | £158.56m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.48 |
|---|---|
| Market Cap: | £148.74m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £148.45m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £127.55m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research