Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 7.78 |
|---|---|
| Market Cap: | £5,235.21m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 11.37 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,170.71m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.84 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,475.53m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.20 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,337.83m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.70 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,176.77m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.63 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,035.08m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.70 |
|---|---|
| Market Cap: | £960.42m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 17.84 |
|---|---|
| Market Cap: | £932.25m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.08 |
|---|---|
| Market Cap: | £924.38m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.72 |
|---|---|
| Market Cap: | £814.50m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £788.12m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.51 |
|---|---|
| Market Cap: | £754.53m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.78 |
|---|---|
| Market Cap: | £737.16m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 9.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £726.72m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.81 |
|---|---|
| Market Cap: | £700.99m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.36 |
|---|---|
| Market Cap: | £567.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £550.29m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 15.46 |
|---|---|
| Market Cap: | £532.96m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.78 |
|---|---|
| Market Cap: | £528.19m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.24 |
|---|---|
| Market Cap: | £520.85m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £480.02m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £459.04m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.66 |
|---|---|
| Market Cap: | £387.96m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 13.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £384.11m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £378.85m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.69 |
|---|---|
| Market Cap: | £366.05m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.97 |
|---|---|
| Market Cap: | £360.03m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 9.46 |
|---|---|
| Market Cap: | £349.72m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 49.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £329.69m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £309.97m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.77 |
|---|---|
| Market Cap: | £304.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £301.87m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £291.82m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 9.85 |
|---|---|
| Market Cap: | £289.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.47 |
|---|---|
| Market Cap: | £284.86m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £279.24m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.54 |
|---|---|
| Market Cap: | £274.03m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.69 |
|---|---|
| Market Cap: | £271.77m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.81 |
|---|---|
| Market Cap: | £266.30m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.62 |
|---|---|
| Market Cap: | £262.52m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.91 |
|---|---|
| Market Cap: | £248.40m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.89 |
|---|---|
| Market Cap: | £239.48m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.37 |
|---|---|
| Market Cap: | £239.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.33 |
|---|---|
| Market Cap: | £237.54m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.25 |
|---|---|
| Market Cap: | £236.53m |
| Change: 30 Day: | n/a |
| Price: | 10.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £229.54m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.93 |
|---|---|
| Market Cap: | £226.34m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.40 |
|---|---|
| Market Cap: | £215.18m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £214.16m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.31 |
|---|---|
| Market Cap: | £208.71m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 10.25 |
|---|---|
| Market Cap: | £206.64m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.08 |
|---|---|
| Market Cap: | £195.32m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.20 |
|---|---|
| Market Cap: | £193.51m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.62 |
|---|---|
| Market Cap: | £190.05m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £177.75m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.69 |
|---|---|
| Market Cap: | £176.09m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.49 |
|---|---|
| Market Cap: | £157.21m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.47 |
|---|---|
| Market Cap: | £154.56m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.14 |
|---|---|
| Market Cap: | £152.54m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £148.45m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £147.36m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.48 |
|---|---|
| Market Cap: | £144.34m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £135.68m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.23 |
|---|---|
| Market Cap: | £58.70m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £31.31m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research