Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 13.73 |
|---|---|
| Market Cap: | £233,352.75m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 140.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £217,232.44m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 32.31 |
|---|---|
| Market Cap: | £181,173.92m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 48.62 |
|---|---|
| Market Cap: | £106,089.88m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 12.23 |
|---|---|
| Market Cap: | £101,070.95m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 77.74 |
|---|---|
| Market Cap: | £97,491.94m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 42.77 |
|---|---|
| Market Cap: | £92,800.65m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.59 |
|---|---|
| Market Cap: | £88,777.00m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 19.23 |
|---|---|
| Market Cap: | £77,597.89m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.75 |
|---|---|
| Market Cap: | £67,360.94m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 12.84 |
|---|---|
| Market Cap: | £63,637.25m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.43 |
|---|---|
| Market Cap: | £59,988.29m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 19.51 |
|---|---|
| Market Cap: | £58,768.29m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.99 |
|---|---|
| Market Cap: | £57,363.60m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.84 |
|---|---|
| Market Cap: | £46,395.04m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 94.14 |
|---|---|
| Market Cap: | £45,605.48m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 38.32 |
|---|---|
| Market Cap: | £44,742.35m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 24.68 |
|---|---|
| Market Cap: | £43,712.92m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 19.39 |
|---|---|
| Market Cap: | £42,721.81m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 32.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £39,961.08m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 38.88 |
|---|---|
| Market Cap: | £38,389.26m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 16.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £35,302.51m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 70.25 |
|---|---|
| Market Cap: | £30,781.46m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.44 |
|---|---|
| Market Cap: | £30,327.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 47.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £30,147.00m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.67 |
|---|---|
| Market Cap: | £29,509.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 24.09 |
|---|---|
| Market Cap: | £29,201.70m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 11.37 |
|---|---|
| Market Cap: | £28,877.84m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £25,789.52m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 32.99 |
|---|---|
| Market Cap: | £24,288.01m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 26.35 |
|---|---|
| Market Cap: | £23,743.75m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 22.83 |
|---|---|
| Market Cap: | £23,040.14m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 28.20 |
|---|---|
| Market Cap: | £21,887.04m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £21,878.97m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £18,838.73m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.93 |
|---|---|
| Market Cap: | £17,434.18m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 45.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £17,053.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 153.65 |
|---|---|
| Market Cap: | £16,930.64m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 14.99 |
|---|---|
| Market Cap: | £15,939.46m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 131.55 |
|---|---|
| Market Cap: | £15,638.42m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 43.14 |
|---|---|
| Market Cap: | £15,613.66m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.69 |
|---|---|
| Market Cap: | £14,897.11m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 28.09 |
|---|---|
| Market Cap: | £14,496.19m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 18.53 |
|---|---|
| Market Cap: | £12,991.84m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 72.40 |
|---|---|
| Market Cap: | £12,410.29m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £11,865.72m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.63 |
|---|---|
| Market Cap: | £11,766.29m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 34.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £10,726.79m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £10,251.23m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 13.54 |
|---|---|
| Market Cap: | £10,102.95m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 11.41 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,725.89m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.14 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,627.95m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.83 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,382.26m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 31.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,333.86m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 69.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,194.03m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,190.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 55.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £8,450.86m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.85 |
|---|---|
| Market Cap: | £8,094.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.89 |
|---|---|
| Market Cap: | £7,886.99m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 24.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £7,761.62m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 12.82 |
|---|---|
| Market Cap: | £7,713.74m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £7,584.00m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 24.71 |
|---|---|
| Market Cap: | £7,532.75m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.59 |
|---|---|
| Market Cap: | £7,248.06m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 40.76 |
|---|---|
| Market Cap: | £7,124.45m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £7,117.29m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 11.22 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,804.75m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 27.34 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,527.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 24.84 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,432.89m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 196.70 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,294.94m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.34 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,249.24m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 11.97 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,196.89m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.01 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,191.41m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 18.53 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,084.91m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 18.25 |
|---|---|
| Market Cap: | £5,899.57m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 18.61 |
|---|---|
| Market Cap: | £5,357.33m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 61.35 |
|---|---|
| Market Cap: | £5,232.23m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 10.63 |
|---|---|
| Market Cap: | £5,230.60m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 69.40 |
|---|---|
| Market Cap: | £5,105.07m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,958.87m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 13.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,913.01m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 105.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,682.44m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 38.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,649.61m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.21 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,604.36m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.88 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,417.57m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.98 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,173.37m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 29.63 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,087.96m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 11.08 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,032.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.89 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,978.78m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 24.19 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,970.44m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.78 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,695.29m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.47 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,676.04m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.52 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,539.00m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 5.36 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,441.42m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 10.74 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,412.47m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.33 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,227.61m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.99 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,081.02m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 33.34 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,070.49m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research