Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 4.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £159.16m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £96.62m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.83 |
|---|---|
| Market Cap: | £74.55m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.24 |
|---|---|
| Market Cap: | £72.87m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.65 |
|---|---|
| Market Cap: | £72.34m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.54 |
|---|---|
| Market Cap: | £71.32m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.19 |
|---|---|
| Market Cap: | £60.84m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.69 |
|---|---|
| Market Cap: | £56.19m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.21 |
|---|---|
| Market Cap: | £55.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.55 |
|---|---|
| Market Cap: | £53.08m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.70 |
|---|---|
| Market Cap: | £52.84m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.15 |
|---|---|
| Market Cap: | £52.83m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.66 |
|---|---|
| Market Cap: | £51.86m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £43.68m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.30 |
|---|---|
| Market Cap: | £43.21m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.36 |
|---|---|
| Market Cap: | £38.13m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £32.73m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £32.58m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £32.49m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 27.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £27.29m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.35 |
|---|---|
| Market Cap: | £25.92m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.25 |
|---|---|
| Market Cap: | £20.60m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.77 |
|---|---|
| Market Cap: | £19.91m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.24 |
|---|---|
| Market Cap: | £16.45m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £15.04m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £14.88m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.16 |
|---|---|
| Market Cap: | £12.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £12.24m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £11.52m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.28 |
|---|---|
| Market Cap: | £9.45m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £7.14m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.68 |
|---|---|
| Market Cap: | £6.25m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £6.05m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.08 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.82m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.65 |
|---|---|
| Market Cap: | £3.56m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.11 |
|---|---|
| Market Cap: | £2.75m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £1.28m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £0.82m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research