Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 19.94 |
|---|---|
| Market Cap: | £59,144.43m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 71.08 |
|---|---|
| Market Cap: | £12,399.88m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 11.09 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,589.68m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.41 |
|---|---|
| Market Cap: | £7,757.76m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 42.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,964.08m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 52.35 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,806.84m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,499.44m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 30.92 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,708.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 23.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,622.23m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.09 |
|---|---|
| Market Cap: | £753.33m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 18.54 |
|---|---|
| Market Cap: | £531.49m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.42 |
|---|---|
| Market Cap: | £397.97m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.21 |
|---|---|
| Market Cap: | £118.86m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.44 |
|---|---|
| Market Cap: | £111.75m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £107.89m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.86 |
|---|---|
| Market Cap: | £49.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research