Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 11.79 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,243.26m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.23 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,355.66m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.09 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,346.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.96 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,267.92m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.87 |
|---|---|
| Market Cap: | £914.11m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.16 |
|---|---|
| Market Cap: | £813.03m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 15.14 |
|---|---|
| Market Cap: | £797.24m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.05 |
|---|---|
| Market Cap: | £769.20m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.93 |
|---|---|
| Market Cap: | £711.68m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.29 |
|---|---|
| Market Cap: | £547.16m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.32 |
|---|---|
| Market Cap: | £527.88m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 14.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £499.86m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.20 |
|---|---|
| Market Cap: | £482.74m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.73 |
|---|---|
| Market Cap: | £394.52m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £363.00m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 9.38 |
|---|---|
| Market Cap: | £346.77m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £322.01m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.68 |
|---|---|
| Market Cap: | £299.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.88 |
|---|---|
| Market Cap: | £287.93m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.46 |
|---|---|
| Market Cap: | £277.11m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.56 |
|---|---|
| Market Cap: | £275.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.81 |
|---|---|
| Market Cap: | £266.38m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 11.22 |
|---|---|
| Market Cap: | £258.93m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.58 |
|---|---|
| Market Cap: | £248.21m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.14 |
|---|---|
| Market Cap: | £245.55m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.87 |
|---|---|
| Market Cap: | £189.63m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.46 |
|---|---|
| Market Cap: | £156.04m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.49 |
|---|---|
| Market Cap: | £145.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £141.66m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £130.34m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research