Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 5.44 |
|---|---|
| Market Cap: | £85,855.47m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 28.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £63,371.74m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.22 |
|---|---|
| Market Cap: | £56,473.59m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 17.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £44,383.59m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 18.86 |
|---|---|
| Market Cap: | £40,627.62m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 112.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £40,420.24m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 14.86 |
|---|---|
| Market Cap: | £33,498.98m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 11.54 |
|---|---|
| Market Cap: | £28,403.05m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 105.20 |
|---|---|
| Market Cap: | £26,397.30m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.36 |
|---|---|
| Market Cap: | £23,463.83m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 31.56 |
|---|---|
| Market Cap: | £19,408.18m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 50.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £16,475.86m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 64.46 |
|---|---|
| Market Cap: | £15,771.19m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.56 |
|---|---|
| Market Cap: | £15,290.01m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 59.65 |
|---|---|
| Market Cap: | £14,959.20m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 34.46 |
|---|---|
| Market Cap: | £14,673.63m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.49 |
|---|---|
| Market Cap: | £13,719.24m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 17.59 |
|---|---|
| Market Cap: | £12,603.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 57.10 |
|---|---|
| Market Cap: | £12,199.39m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 132.85 |
|---|---|
| Market Cap: | £11,516.68m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 13.80 |
|---|---|
| Market Cap: | £10,258.95m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.21 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,590.04m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 11.03 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,420.16m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 3.05 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,916.31m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 10.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,611.70m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 71.55 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,757.21m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 87.65 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,494.20m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.71 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,883.05m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.22 |
|---|---|
| Market Cap: | £20.91m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research