Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 18.63 |
|---|---|
| Market Cap: | £75,521.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 18.51 |
|---|---|
| Market Cap: | £55,694.93m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.11 |
|---|---|
| Market Cap: | £25,513.20m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.27 |
|---|---|
| Market Cap: | £22,576.71m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 69.80 |
|---|---|
| Market Cap: | £12,111.84m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 11.12 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,481.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 8.68 |
|---|---|
| Market Cap: | £7,904.17m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 40.70 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,789.90m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 49.84 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,627.78m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.13 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,153.98m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 29.56 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,632.54m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 24.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,598.28m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £747.29m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 18.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £506.26m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.38 |
|---|---|
| Market Cap: | £391.71m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.26 |
|---|---|
| Market Cap: | £123.22m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.47 |
|---|---|
| Market Cap: | £117.33m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.90 |
|---|---|
| Market Cap: | £117.18m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.99 |
|---|---|
| Market Cap: | £97.10m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.85 |
|---|---|
| Market Cap: | £49.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.14 |
|---|---|
| Market Cap: | £47.27m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research