Colour Key
Very High Change: 30 Day
High Change: 30 Day
Medium Change: 30 Day
Low Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Very High Negative Change: 30 Day
| Price: | 5.50 |
|---|---|
| Market Cap: | £85,855.47m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 27.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £63,316.89m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 4.21 |
|---|---|
| Market Cap: | £56,473.59m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 16.92 |
|---|---|
| Market Cap: | £44,345.17m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 18.72 |
|---|---|
| Market Cap: | £40,627.62m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 113.32 |
|---|---|
| Market Cap: | £40,385.26m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 14.93 |
|---|---|
| Market Cap: | £33,498.98m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 11.44 |
|---|---|
| Market Cap: | £28,338.68m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 105.28 |
|---|---|
| Market Cap: | £26,374.45m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 2.40 |
|---|---|
| Market Cap: | £23,463.83m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 31.63 |
|---|---|
| Market Cap: | £19,391.38m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 50.71 |
|---|---|
| Market Cap: | £16,461.59m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 64.17 |
|---|---|
| Market Cap: | £15,757.54m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 4.60 |
|---|---|
| Market Cap: | £15,276.78m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 59.40 |
|---|---|
| Market Cap: | £14,946.26m |
| Change: 30 Day: | High Negative |
| Price: | 34.31 |
|---|---|
| Market Cap: | £14,660.93m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 2.48 |
|---|---|
| Market Cap: | £13,719.24m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 17.65 |
|---|---|
| Market Cap: | £12,603.15m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 60.51 |
|---|---|
| Market Cap: | £12,188.83m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 134.36 |
|---|---|
| Market Cap: | £11,506.71m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 13.93 |
|---|---|
| Market Cap: | £10,258.95m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 7.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,581.74m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 11.08 |
|---|---|
| Market Cap: | £9,420.16m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 3.06 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,916.31m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 10.95 |
|---|---|
| Market Cap: | £6,611.70m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 71.39 |
|---|---|
| Market Cap: | £4,753.09m |
| Change: 30 Day: | Medium |
| Price: | 87.79 |
|---|---|
| Market Cap: | £3,491.18m |
| Change: 30 Day: | High |
| Price: | 8.67 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,883.05m |
| Change: 30 Day: | Low |
| Price: | 0.22 |
|---|---|
| Market Cap: | £20.90m |
| Change: 30 Day: | Very High |
You are here: research