Colour Key
Very High Negative Change: 30 Day
High Negative Change: 30 Day
Medium Negative Change: 30 Day
Low Negative Change: 30 Day
| Price: | 10.87 |
|---|---|
| Market Cap: | £2,088.62m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.18 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,291.00m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 6.70 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,229.05m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.64 |
|---|---|
| Market Cap: | £1,128.37m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 19.00 |
|---|---|
| Market Cap: | £976.15m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.96 |
|---|---|
| Market Cap: | £897.42m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 7.75 |
|---|---|
| Market Cap: | £772.21m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.02 |
|---|---|
| Market Cap: | £770.38m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 9.05 |
|---|---|
| Market Cap: | £730.68m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.56 |
|---|---|
| Market Cap: | £545.88m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.33 |
|---|---|
| Market Cap: | £538.84m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 13.80 |
|---|---|
| Market Cap: | £521.77m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.20 |
|---|---|
| Market Cap: | £499.94m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.72 |
|---|---|
| Market Cap: | £392.33m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 9.40 |
|---|---|
| Market Cap: | £347.51m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.95 |
|---|---|
| Market Cap: | £347.22m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.04 |
|---|---|
| Market Cap: | £314.49m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.53 |
|---|---|
| Market Cap: | £300.37m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.55 |
|---|---|
| Market Cap: | £288.45m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.59 |
|---|---|
| Market Cap: | £284.34m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 2.79 |
|---|---|
| Market Cap: | £279.85m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.61 |
|---|---|
| Market Cap: | £265.04m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.78 |
|---|---|
| Market Cap: | £251.18m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 10.28 |
|---|---|
| Market Cap: | £234.14m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.91 |
|---|---|
| Market Cap: | £220.60m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.73 |
|---|---|
| Market Cap: | £181.82m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £152.69m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.41 |
|---|---|
| Market Cap: | £152.67m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 0.49 |
|---|---|
| Market Cap: | £145.56m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
| Price: | 1.07 |
|---|---|
| Market Cap: | £134.66m |
| Change: 30 Day: | Very High Negative |
You are here: research