| EPIC | GRL |
| Sector | Mining |
| ISIN | JE00BRJ8YF63 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Jersey |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £9.23m |
| NMS | 20,000 |
| Shares in issue | 1,318.83m |
| Date Listed | 25-Mar-2004 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.70p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 1.60p |
| 52 Week Low | 0.28p |
| Volume | 88,912 |
| Shares Issued | 1,318.83m |
| Market Cap | £9.23m |
| Beta | 0.01 |
| RiskGrade | 381 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:29 | 48,151 @ 0.67p |
| 12:34 | 26 @ 0.75p |
| 10:33 | 10,266 @ 0.67p |
| 10:16 | 20,000 @ 0.65p |
| 08:45 | 347 @ 0.65p |
You are here: research