| EPIC | RBD |
| Sector | Energy Producers |
| ISIN | GB00B95L0551 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £10.21m |
| NMS | 750,000 |
| Shares in issue | 10,475m |
| Date Listed | 01-Jul-2004 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.098p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.14 |
| 52 Week Low | 0.038 |
| Volume | 115,501,105 |
| Shares Issued | 10,475m |
| Market Cap | £10.21m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:18 | 12,529,137 @ 0.100p |
| 16:27 | 1,472,217 @ 0.099p |
| 16:26 | 500,000 @ 0.095p |
| 16:17 | 15,015 @ 0.100p |
| 16:15 | 1,000,000 @ 0.095p |
You are here: research