| EPIC | SAR |
| Sector | Pharma and Biotech |
| ISIN | GB00BMC3RJ87 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £28.41m |
| NMS | 2,000 |
| Shares in issue | 138.57m |
| Date Listed | 11-Oct-2004 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 20.50p |
| Change Today | -0.50p |
| % Change | -2.38 % |
| 52 Week High | 27.50 |
| 52 Week Low | 12.00 |
| Volume | 127,983 |
| Shares Issued | 138.57m |
| Market Cap | £28.41m |
| RiskGrade | 594 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:28 | 2,000 @ 20.89p |
| 14:45 | 20,000 @ 20.89p |
| 14:35 | 786 @ 20.00p |
| 13:17 | 99,139 @ 20.21p |
| 12:12 | 5,616 @ 21.24p |
You are here: research