Trade now with Barclays Stockbrokers
| Issue Date | n/a | Prospectus | n/a |
| Issue Price | n/a | Lead Broker | Nabarro Wells & Co |
| Market Cap | £0.00m | Contact Tel | 020 7710 7400 |
| Method | |||
| Sector | Investment Companies | ||
| Market | Aim | ||
| Amount Raised | £0.00m |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.57p |
| Change Today | -0.083p |
| % Change | -12.82 % |
| 52 Week High | 0.90 |
| 52 Week Low | 0.28 |
| Volume | 5,061,074 |
| Shares Issued | 810.89m |
| Market Cap | £4.60m |
| Beta | 0.00 |
| RiskGrade | 630 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 12:56 | 168,253 @ 0.56p |
| 10:49 | 1,345,079 @ 0.56p |
| 10:57 | 168,253 @ 0.59p |
| 10:50 | 150,000 @ 0.59p |
| 10:50 | 1,818 @ 0.55p |
You are here: research