| Issue Date | 11-Nov-2004 | Prospectus | n/a |
| Issue Price | n/a | Lead Broker | Westhouse Securities |
| Market Cap | £0.00m | Contact Tel | 020 7601 6100 |
| Method | |||
| Sector | Oil & Gas | ||
| Market | Aim | ||
| Amount Raised | £0.00m |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 1.45p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 2.25p |
| 52 Week Low | 0.45p |
| Volume | 0 |
| Shares Issued | 1,316.14m |
| Market Cap | £19.08m |
| RiskGrade | 442 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| Strong Buy | 1 |
| Buy | 0 |
| Neutral | 0 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 1 |

| No dividends found |
You are here: research