| EPIC | RUA |
| Sector | Health Care |
| ISIN | GB0033360586 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £7.91m |
| NMS | 2,000 |
| Shares in issue | 62.06m |
| Date Listed | 18-Dec-2002 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 12.75p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 15.75 |
| 52 Week Low | 10.50 |
| Volume | 72,245 |
| Shares Issued | 62.06m |
| Market Cap | £7.91m |
| RiskGrade | 290 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:21 | 61,500 @ 12.90p |
| 10:08 | 77 @ 12.90p |
| 09:57 | 10,668 @ 12.00p |
| CEO | William D Brown |
| CFO | Lachlan Smith |
You are here: research