| EPIC | MFAI |
| Sector | Financials |
| ISIN | GB00BD07SH45 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £2.69m |
| NMS | 15,000 |
| Shares in issue | 526.66m |
| Date Listed | 02-Dec-2003 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.51p |
| Change Today | 0.010p |
| % Change | 2.00 % |
| 52 Week High | 1.15 |
| 52 Week Low | 0.36 |
| Volume | 91,993 |
| Shares Issued | 526.66m |
| Market Cap | £2.69m |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 09:19 | 4,909 @ 0.55p |
| 09:16 | 5,572 @ 0.45p |
| 08:40 | 5,894 @ 0.55p |
| 08:30 | 21,111 @ 0.45p |
| 08:06 | 43,998 @ 0.45p |
You are here: research