| EPIC | CLCO |
| Sector | IT Services |
| ISIN | GB00B8GRBX01 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £1.96m |
| NMS | 50,000 |
| Shares in issue | 935.38m |
| Date Listed | 15-Feb-2006 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.21p |
| Change Today | 0.005p |
| % Change | 2.44 % |
| 52 Week High | 0.23 |
| 52 Week Low | 0.18 |
| Volume | 5,609,744 |
| Shares Issued | 935.38m |
| Market Cap | £1.96m |
| RiskGrade | 488 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 14:14 | 1,138,127 @ 0.22p |
| 11:17 | 1,283,813 @ 0.21p |
| 11:10 | 500,000 @ 0.21p |
| 10:26 | 450,000 @ 0.18p |
| 10:06 | 1,000,000 @ 0.21p |
You are here: research