| Issue Date | 31-Dec-2004 | Prospectus | n/a |
| Issue Price | 50.00p | Lead Broker | Keith, Bayley, Rogers & Co. |
| Market Cap | £5.70m | Contact Tel | 020 7871 2232 |
| Method | Placing | ||
| Sector | Real Estate | ||
| Market | Aim | ||
| Amount Raised | £0.00m |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 163.33p |
| Change Today | -1.67p |
| % Change | -1.01 % |
| 52 Week High | 265.00p |
| 52 Week Low | 112.50p |
| Volume | 23 |
| Shares Issued | 1.98m |
| Market Cap | £3.23m |
| RiskGrade | 710 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| Latest | Previous | |
|---|---|---|
| Final | Final | |
| Ex-Div | 04-Apr-19 | 12-Apr-18 |
| Paid | 25-Apr-19 | 25-Apr-18 |
| Amount | 0.50p | 1.50p |
You are here: research