| CEO: | Michael Hodgson |
| Executive Director: | Colm Howlin |
| Independent Non-Executive Director: | Luis Mauricio Ferraiuoli de Azevedo |
| Non-Executive Chairman: | Michael Lynch-Bell |
| Non-Executive Dir: | Deborah Jane Gudgeon |
| Address: | 66 Lincoln’s Inn Fields, London, United Kingdom, WC2A 3LH |
| Website: | http://www.serabimining.com |
| Sector: | Mining(LSE) |
| Index: | FTSE AIM All-Share |
| ISIN: | GB00BG5NDX91 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 338.00p |
| Change Today | -8.50p |
| % Change | -2.45 % |
| 52 Week High | 360.00 |
| 52 Week Low | 139.00 |
| Volume | 316,962 |
| Shares Issued | 75.73m |
| Market Cap | £255.98m |
| RiskGrade | 196 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income |
|
|---|
| Growth |
|
|---|
| Strong Buy | 2 |
| Buy | 0 |
| Neutral | 0 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 2 |

| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:37 | 181 @ 338.00p |
| 16:37 | 60,000 @ 338.00p |
| 16:35 | 21,250 @ 338.00p |
| 16:35 | 6 @ 338.00p |
| 16:35 | 7 @ 338.00p |
You are here: research