| EPIC | TIDE |
| Sector | IT Hardware |
| ISIN | GB00BRJRV969 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £5.92m |
| NMS | 30,000 |
| Shares in issue | 6.57m |
| Date Listed | 30-Sep-2003 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 90.00p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 95.00p |
| 52 Week Low | 90.00p |
| Volume | 11,000 |
| Shares Issued | 6.57m |
| Market Cap | £5.92m |
| Beta | 0.01 |
| RiskGrade | 209 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 14:08 | 6,000 @ 95.00p |
| 12:58 | 5,000 @ 94.00p |
| CEO | John Clarke |
| Finance Director | Rachael Rowe |
You are here: research