| EPIC | CLON |
| Sector | Mining |
| ISIN | GB00B09WLX62 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Ireland |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £1.60m |
| NMS | 300,000 |
| Shares in issue | 8,193m |
| Date Listed | 30-Jun-2005 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.020p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.040 |
| 52 Week Low | 0.018 |
| Volume | 2,291,666 |
| Shares Issued | 8,193m |
| Market Cap | £1.60m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:30 | 28 @ 0.018p |
| 14:19 | 28 @ 0.018p |
| 13:47 | 500,000 @ 0.020p |
| 13:44 | 28 @ 0.018p |
| 11:16 | 1,000,000 @ 0.018p |
You are here: research