| EPIC | TST |
| Sector | IT Hardware |
| ISIN | GB00BD9YDB55 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £5.64m |
| NMS | 750 |
| Shares in issue | 7.92m |
| Date Listed | 24-Oct-2005 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 71.18p |
| Change Today | -1.32p |
| % Change | -1.83 % |
| 52 Week High | 91.50 |
| 52 Week Low | 57.50 |
| Volume | 0 |
| Shares Issued | 7.92m |
| Market Cap | £5.64m |
| Beta | 0.00 |
| RiskGrade | 35 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income |
|
|---|
| Growth |
|
|---|
| Latest | Previous | |
|---|---|---|
| Final | Interim | |
| Ex-Div | 23-Jul-26 | 23-Oct-25 |
| Paid | 12-Aug-26 | 20-Nov-26 |
| Amount | 1.50p | 1.75p |
You are here: research