Trade now with Barclays Stockbrokers
| EPIC | FSJ |
| Sector | Commercial Transport |
| ISIN | GB0003395000 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | FTSE Small Cap, FTSE All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £221.15m |
| NMS | 1,500 |
| Shares in issue | 50.72m |
| Date Listed | 30-Dec-1996 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 436.00p |
| Change Today | -19.00p |
| % Change | -4.18 % |
| 52 Week High | 550.00 |
| 52 Week Low | 285.00 |
| Volume | 85,442 |
| Shares Issued | 50.72m |
| Market Cap | £221.15m |
| RiskGrade | 237 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| Strong Buy | 4 |
| Buy | 0 |
| Neutral | 0 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 4 |

| Latest | Previous | |
|---|---|---|
| Interim | Interim | |
| Ex-Div | 01-Oct-20 | 03-Oct-19 |
| Paid | 06-Nov-20 | 01-Nov-19 |
| Amount | 8.00p | 11.30p |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:28 | 500 @ 436.00p |
| 15:28 | 58 @ 436.00p |
| 15:24 | 200 @ 437.00p |
| 15:24 | 109 @ 437.00p |
| 15:23 | 412 @ 438.00p |
You are here: research