| Issue Date | 03-Mar-2008 | Prospectus | n/a |
| Issue Price | n/a | Lead Broker | Strand Partners |
| Market Cap | £7.00m | Contact Tel | 020 7409 3494 |
| Method | Introduction | ||
| Sector | General Financial | ||
| Market | Aim | ||
| Amount Raised | £0.00m |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 2.00p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 2.50 |
| 52 Week Low | 1.40 |
| Volume | 0 |
| Shares Issued | 119.44m |
| Market Cap | £2.39m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
You are here: research