| EPIC | RMR |
| Sector | Alternative Investment Instruments |
| ISIN | GB00BYY0JQ23 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £19.98m |
| NMS | 150,000 |
| Shares in issue | 7,137m |
| Date Listed | 19-Aug-1998 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.28p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.30 |
| 52 Week Low | 0.26 |
| Volume | 8,196,365 |
| Shares Issued | 7,137m |
| Market Cap | £19.98m |
| Value |
|
|---|
| Value |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:56 | 21,144 @ 0.29p |
| 15:38 | 500,000 @ 0.29p |
| 15:17 | 6,265 @ 0.29p |
| 12:55 | 3,000 @ 0.27p |
| 12:43 | 275,000 @ 0.27p |
You are here: research