| EPIC | PRM |
| Sector | Pharma and Biotech |
| ISIN | GB0003104196 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | AMSM |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £5.54m |
| NMS | 100,000 |
| Shares in issue | 350.72m |
| Date Listed | 03-Oct-1995 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 1.58p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 4.06 |
| 52 Week Low | 1.51 |
| Volume | 63,644 |
| Shares Issued | 350.72m |
| Market Cap | £5.54m |
| RiskGrade | 353 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:29 | 2,349 @ 1.56p |
| 16:29 | 50,000 @ 1.60p |
| 15:26 | 797 @ 1.60p |
| 15:26 | 2,215 @ 1.60p |
| 15:26 | 2,215 @ 1.60p |
You are here: research