| EPIC | THR |
| Sector | Mining |
| ISIN | GB00BRJ52319 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £6.62m |
| NMS | 200,000 |
| Shares in issue | 1,030.07m |
| Date Listed | 29-Jun-2005 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.64p |
| Change Today | -0.032p |
| % Change | -4.76 % |
| 52 Week High | 0.75 |
| 52 Week Low | 0.60 |
| Volume | 15,900 |
| Shares Issued | 1,030.07m |
| Market Cap | £6.62m |
| RiskGrade | 401 |
| Value |
|
|---|
| Value |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 10:14 | 2,343 @ 0.64p |
| 09:53 | 4,470 @ 0.75p |
| 09:53 | 523 @ 0.75p |
| 09:53 | 133 @ 0.75p |
| 09:53 | 905 @ 0.75p |
You are here: research