| EPIC | RRR |
| Sector | Mining |
| ISIN | GB00BYWKBV38 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £1.88m |
| NMS | 150,000 |
| Shares in issue | 9,403m |
| Date Listed | 29-Jul-2005 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.020p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.046 |
| 52 Week Low | 0.018 |
| Volume | 18,488,718 |
| Shares Issued | 9,403m |
| Market Cap | £1.88m |
| Beta | 0.00 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:32 | 459,378 @ 0.021p |
| 15:13 | 1,162,918 @ 0.021p |
| 14:44 | 2,416,911 @ 0.020p |
| 13:55 | 1,092,665 @ 0.019p |
| 12:15 | 394,841 @ 0.019p |
You are here: research