| EPIC | PEG |
| Sector | Electronic and Electrical Equipment |
| ISIN | GB00B4YL8F73 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £6.32m |
| NMS | 5,000 |
| Shares in issue | 61.71m |
| Date Listed | 03-Mar-1997 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 10.25p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 11.75 |
| 52 Week Low | 7.25 |
| Volume | 1,927 |
| Shares Issued | 61.71m |
| Market Cap | £6.32m |
| RiskGrade | 321 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend | ![]() |
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 12:07 | 1,919 @ 10.55p |
| 09:24 | 8 @ 9.50p |
You are here: research