| CEO: | Stephen Birrell |
| Executive Chairman: | Christian Yates |
| Non-Executive Dir: | Andrew Donovan |
| Address: | 85 Great Portland Street, First Floor, London, United Kingdom, W1W 7LT |
| Phone: | +44 (0) 02031370591 |
| Website: | http://www.nativoresources.com/ |
| Sector: | Energy Producers(LSE) |
| Index: | FTSE AIM All-Share |
| ISIN: | GB00BRYPS729 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.37p |
| Change Today | -0.030p |
| % Change | -7.59 % |
| 52 Week High | 0.73 |
| 52 Week Low | 0.23 |
| Volume | 17,434,599 |
| Shares Issued | 1,003.68m |
| Market Cap | £3.66m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:10 | 29,848 @ 0.38p |
| 16:10 | 240,896 @ 0.38p |
| 15:37 | 494,443 @ 0.38p |
| 15:28 | 1 @ 0.38p |
| 15:25 | 1,000,000 @ 0.38p |
You are here: research