Mining
| EPIC | ADME |
| Sector | Mining |
| ISIN | GB00BJFDXW97 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £1.32m |
| NMS | 50,000 |
| Shares in issue | 4,805.94m |
| Date Listed | 16-Dec-2005 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.028p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.029 |
| 52 Week Low | 0.025 |
| Volume | 1,415,673 |
| Shares Issued | 4,805.94m |
| Market Cap | £1.32m |
| RiskGrade | 360 |
| Value |
|
|---|
| Value |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:30 | 20 @ 0.025p |
| 15:22 | 40 @ 0.029p |
| 14:39 | 1 @ 0.029p |
| 14:19 | 20 @ 0.025p |
| 09:52 | 1,415,472 @ 0.027p |
You are here: research