| EPIC | ORR |
| Sector | Mining |
| ISIN | GB00B0T29327 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £14.37m |
| NMS | 300,000 |
| Shares in issue | 4,872.27m |
| Date Listed | 04-Jan-2006 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.30p |
| Change Today | 0.005p |
| % Change | 1.72 % |
| 52 Week High | 0.47 |
| 52 Week Low | 0.18 |
| Volume | 4,172,763 |
| Shares Issued | 4,872.27m |
| Market Cap | £14.37m |
| Beta | 0.06 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:30 | 32 @ 0.31p |
| 15:30 | 2 @ 0.28p |
| 15:19 | 364,865 @ 0.31p |
| 14:19 | 2 @ 0.28p |
| 13:43 | 2 @ 0.28p |
You are here: research