Food Pharmacy Retail
| EPIC | JAR |
| Sector | Food Pharmacy Retail |
| ISIN | BMG507361001 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSX4 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Singapore |
| Currency | United States Dollar |
| Market Cap | $18,321m |
| NMS | 500 |
| Shares in issue | 293.13m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | US Dollars |
| Share Price | $ 62.50 |
| Change Today | $ 0.00 |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | $66.2 |
| 52 Week Low | $62.5 |
| Volume | 0 |
| Shares Issued | 293.13m |
| Market Cap | $18,321m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income |
|
|---|
| Growth |
|
|---|
| Strong Buy | 2 |
| Buy | 4 |
| Neutral | 0 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 6 |

| Latest | Previous | |
|---|---|---|
| Final | Interim | |
| Ex-Div | 19-Mar-26 | 21-Aug-25 |
| Paid | 13-May-26 | 15-Oct-25 |
| Amount | 175.00¢ | 60.00¢ |
| Time | Volume / Share Price |
| 0 @ $0.00 |
You are here: research