Banking
| EPIC | AXB |
| Sector | Banking |
| ISIN | US05462W1099 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | IOBE |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | United States |
| Currency | United States Dollar |
| Market Cap | $157,422m |
| NMS | 300 |
| Shares in issue | 2,563.88m |
| Date Listed | 22-Mar-2005 |
| Currency | US Dollars |
| Price | $ 61.40 |
| Change Today | $ 0.40 |
| % Change | 0.66 % |
| 52 Week High | $76.80 |
| 52 Week Low | $59.60 |
| Volume | 13,786 |
| Shares Issued | 2,563.88m |
| Market Cap | $157,422m |
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:35 | 2 @ $61.40 |
| 16:35 | 612 @ $61.40 |
| 16:35 | 33 @ $61.40 |
| 16:35 | 30 @ $61.40 |
| 16:35 | 17 @ $61.40 |
You are here: research