Telecom Operators
| CEO: | Mark Alexander Epstein |
| CFO: | Rama Uthayanan |
| Independent Non-Executive Director: | Farzad Peyman-Fard |
| Independent Non-Executive Director: | Brian Larkin |
| Non-Executive Chairman: | John Barker |
| Non-Executive Dir: | Stefano Loreti, Ramón Neme Aziz |
| Address: | 125 Wood Street, London, United Kingdom , EC2V 7AW |
| Phone: | +44 020 7457 3000 |
| Website: | http://www.ganamediagroup.com/ |
| Sector: | Telecom Operators(LSE) |
| ISIN: | GB00B0WJ3L68 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.20p |
| Change Today | -0.011p |
| % Change | -5.12 % |
| 52 Week High | 0.62 |
| 52 Week Low | 0.17 |
| Volume | 6,042,767 |
| Shares Issued | 17,736m |
| Market Cap | £36.18m |
| Beta | 0.03 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 10:55 | 163,633 @ 0.22p |
| 10:21 | 90,174 @ 0.22p |
| 10:11 | 100,000 @ 0.20p |
| 09:45 | 500,000 @ 0.22p |
| 09:42 | 136,487 @ 0.22p |
| CEO | Mark Alexander Epstein |
| CFO | Rama Uthayanan |
You are here: research