Telecom Operators
| CEO: | Mark Alexander Epstein |
| CFO: | Rama Uthayanan |
| Independent Non-Executive Director: | Farzad Peyman-Fard |
| Independent Non-Executive Director: | Brian Larkin |
| Non-Executive Chairman: | John Barker |
| Non-Executive Dir: | Stefano Loreti, Ramón Neme Aziz |
| Address: | 125 Wood Street, London, United Kingdom , EC2V 7AW |
| Phone: | +44 020 7457 3000 |
| Website: | http://www.ganamediagroup.com/ |
| Sector: | Telecom Operators(LSE) |
| ISIN: | GB00B0WJ3L68 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.22p |
| Change Today | 0.004p |
| % Change | 1.85 % |
| 52 Week High | 0.62 |
| 52 Week Low | 0.17 |
| Volume | 34,272,424 |
| Shares Issued | 17,736m |
| Market Cap | £39.02m |
| Beta | 0.03 |
| Value | ![]() |
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 14:47 | 5,000,000 @ 0.21p |
| 14:32 | 90,408 @ 0.23p |
| 14:23 | 1,242,343 @ 0.21p |
| 14:16 | 2,981 @ 0.24p |
| 13:51 | 500 @ 0.24p |
| CEO | Mark Alexander Epstein |
| CFO | Rama Uthayanan |
You are here: research