| EPIC | SYN |
| Sector | Energy Producers |
| ISIN | AU0000233538 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £1.64m |
| NMS | 500,000 |
| Shares in issue | 15,572m |
| Date Listed | 16-Feb-2006 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.011p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.029 |
| 52 Week Low | 0.007 |
| Volume | 43,982,902 |
| Shares Issued | 15,572m |
| Market Cap | £1.64m |
| Beta | 0.05 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:24 | 1,416 @ 0.012p |
| 15:48 | 3,937,500 @ 0.009p |
| 15:44 | 3,937,500 @ 0.012p |
| 14:08 | 833 @ 0.012p |
| 13:23 | 6,750 @ 0.012p |
You are here: research