| EPIC | TERN |
| Sector | Financials |
| ISIN | GB00BFPMV798 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £11.64m |
| NMS | 50,000 |
| Shares in issue | 855.54m |
| Date Listed | 08-Mar-2006 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 1.36p |
| Change Today | 0.010p |
| % Change | 0.74 % |
| 52 Week High | 1.98 |
| 52 Week Low | 0.33 |
| Volume | 2,171,566 |
| Shares Issued | 855.54m |
| Market Cap | £11.64m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 08:42 | 298,210 @ 1.34p |
| 08:42 | 500,000 @ 1.26p |
| 08:41 | 612 @ 1.35p |
| 08:41 | 48,367 @ 1.35p |
| 08:40 | 34,000 @ 1.35p |
You are here: research