| EPIC | SAG |
| Sector | Support |
| ISIN | GB00B39GTJ17 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASX1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £218.75m |
| NMS | 500 |
| Shares in issue | 41.27m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 530.00p |
| Change Today | 2.50p |
| % Change | 0.47 % |
| 52 Week High | 575.00 |
| 52 Week Low | 406.00 |
| Volume | 31,206 |
| Shares Issued | 41.27m |
| Market Cap | £218.75m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income |
|
|---|
| Growth |
|
|---|
| Strong Buy | 2 |
| Buy | 0 |
| Neutral | 0 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 2 |

| Latest | Previous | |
|---|---|---|
| Final | Final | |
| Ex-Div | n/a | 22-May-25 |
| Paid | n/a | 04-Jul-25 |
| Amount | 10.00p | 8.00p |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:49 | 10,000 @ 530.00p |
| 15:48 | 5,000 @ 530.00p |
| 16:15 | 1 @ 535.00p |
| 16:13 | 200 @ 528.75p |
| 15:48 | 9 @ 535.00p |
You are here: research