Trade now with Barclays Stockbrokers
| CEO: | Lars Stegmann |
| Chairman: | Graham Cooley, |
| Non-Executive Dir: | Patrick Elliot, Peter Fraser, Anthony Sive |
| Address: | Unit 1 ,13A Stanton Road, Seven Hills, Australia, NSW 2147 |
| Website: | http://www.cap-xx.com/ |
| Sector: | Electronic and Electrical Equipment(LSE) |
| Index: | FTSE AIM All-Share |
| ISIN: | AU0000XINAS1 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.26p |
| Change Today | 0.025p |
| % Change | 10.64 % |
| 52 Week High | 0.27 |
| 52 Week Low | 0.22 |
| Volume | 49,217,069 |
| Shares Issued | 5,797m |
| Market Cap | £15.07m |
| RiskGrade | 500 |
| Value |
|
|---|
| Value |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:40 | 21 @ 0.26p |
| 16:40 | 21 @ 0.26p |
| 16:28 | 587,132 @ 0.26p |
| 16:28 | 8,665 @ 0.27p |
| 16:26 | 250,000 @ 0.26p |
| CEO | Lars Stegmann |
| Chair | Graham Cooley, |
You are here: research