Energy Producers
| EPIC | CAD |
| Sector | Energy Producers |
| ISIN | GB00B12WC938 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSX3 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £10.67m |
| NMS | 15,000 |
| Shares in issue | 251.13m |
| Date Listed | 18-Jun-2008 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 4.25p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 5.25 |
| 52 Week Low | 3.10 |
| Volume | 50,035 |
| Shares Issued | 251.13m |
| Market Cap | £10.67m |
| Beta | 0.00 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 11:24 | 624 @ 4.00p |
| 08:33 | 6,633 @ 4.01p |
| 08:00 | 29,718 @ 4.49p |
| 08:00 | 6,633 @ 4.49p |
| 08:00 | 976 @ 4.50p |
You are here: research