Investment Firms
| EPIC | GPM |
| Sector | Investment Firms |
| ISIN | GG00B1G9T992 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSX3 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Guernsey |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £99.21m |
| NMS | 5,000 |
| Shares in issue | 107.83m |
| Date Listed | 28-Nov-2006 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 92.00p |
| Change Today | -1.00p |
| % Change | -1.08 % |
| 52 Week High | 114.25p |
| 52 Week Low | 42.00p |
| Volume | 1,752,213 |
| Shares Issued | 107.83m |
| Market Cap | £99.21m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:10 | 40,617 @ 91.22p |
| 16:08 | 40,629 @ 92.40p |
| 16:23 | 15,000 @ 91.25p |
| 15:08 | 100,000 @ 91.20p |
| 14:51 | 250,000 @ 91.25p |
You are here: research