Investment Firms
| EPIC | BSRT |
| Sector | Investment Firms |
| ISIN | GG00B6686L20 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSQ3 |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Guernsey |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £127.02m |
| NMS | 1,500 |
| Shares in issue | 105.41m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 120.50p |
| Change Today | 1.50p |
| % Change | 1.26 % |
| 52 Week High | 134.71 |
| 52 Week Low | 55.50 |
| Volume | 171,779 |
| Shares Issued | 105.41m |
| Market Cap | £127.02m |
| Beta | 0.00 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 17:05 | 15,000 @ 120.50p |
| 16:29 | 800 @ 120.30p |
| 15:06 | 16,378 @ 122.00p |
| 15:58 | 62 @ 117.50p |
| 15:58 | 21 @ 117.50p |
| Chair | Fiona Perrott Humphrey |
You are here: research