| EPIC | ZIOC |
| Sector | Mining |
| ISIN | VGG9888M1023 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | AMSM |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £43.28m |
| NMS | 100,000 |
| Shares in issue | 832.38m |
| Date Listed | 18-Nov-2010 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 5.20p |
| Change Today | -0.040p |
| % Change | -0.76 % |
| 52 Week High | 9.42 |
| 52 Week Low | 5.20 |
| Volume | 776,234 |
| Shares Issued | 832.38m |
| Market Cap | £43.28m |
| Beta | 0.00 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 15:59 | 300,000 @ 5.45p |
| 16:35 | 133 @ 5.20p |
| 16:35 | 89 @ 5.20p |
| 16:35 | 44 @ 5.20p |
| 14:57 | 9,500 @ 5.31p |
You are here: research