Investment Firms
| EPIC | DIVI |
| Sector | Investment Firms |
| ISIN | GB00B65TLW28 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | n/a |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £0m |
| NMS | 5,000 |
| Shares in issue | 236.39m |
| Date Listed | 28-Apr-2011 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.000p |
| Closing Price Change | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 118.00 |
| 52 Week Low | 118.00 |
| Volume | 0 |
| Shares Issued | 236.39m |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income |
|
|---|
| Growth |
|
|---|
| Latest | Previous | |
|---|---|---|
| 4th Interim | 3rd Interim | |
| Ex-Div | 28-May-26 | 30-Apr-26 |
| Paid | 19-Jun-26 | 21-May-26 |
| Amount | 2.04p | 1.20p |
You are here: research