| EPIC | ORCP |
| Sector | Mining |
| ISIN | GB00B23JN426 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £7.47m |
| NMS | 300,000 |
| Shares in issue | 15,721m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.048p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | 0.00 % |
| 52 Week High | 0.075 |
| 52 Week Low | 0.013 |
| Volume | 66,795,246 |
| Shares Issued | 15,721m |
| Market Cap | £7.47m |
| Beta | 0.00 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth | ![]() |
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:25 | 1,775,113 @ 0.045p |
| 16:18 | 4,687,500 @ 0.048p |
| 16:17 | 861,301 @ 0.045p |
| 16:14 | 900,000 @ 0.045p |
| 15:24 | 4,600 @ 0.050p |
You are here: research