| EPIC | AO. |
| Sector | Retailers |
| ISIN | GB00BJTNFH41 |
| Market Sector | MAIN |
| Market Segment | SSMM |
| Main Indices | FTSE 250, FTSE 350, FTSE All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £489.54m |
| NMS | 20,000 |
| Shares in issue | 570.55m |
| Date Listed | n/a |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 85.80p |
| Change Today | -0.70p |
| % Change | -0.81 % |
| 52 Week High | 113.20 |
| 52 Week Low | 83.40 |
| Volume | 304,011 |
| Shares Issued | 570.55m |
| Market Cap | £489.54m |
| Beta | 0.01 |
| RiskGrade | 268 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| Strong Buy | 3 |
| Buy | 1 |
| Neutral | 1 |
| Sell | 0 |
| Strong Sell | 0 |
| Total | 5 |

| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:39 | 20,000 @ 86.37p |
| 16:35 | 116,896 @ 85.80p |
| 16:35 | 1 @ 85.80p |
| 16:35 | 1,723 @ 85.80p |
| 16:35 | 2,045 @ 85.80p |
You are here: research