| EPIC | QHE |
| Sector | Energy Producers |
| ISIN | AU0000XINET1 |
| Market Sector | AIM |
| Market Segment | ASQ1 |
| Main Indices | FTSE AIM All-Share |
| Country of register | Great Britain |
| Currency | British Pound |
| Market Cap | £12.99m |
| NMS | 1,000,000 |
| Shares in issue | 33,319m |
| Date Listed | 20-Mar-2014 |
| Currency | UK Pounds |
| Share Price | 0.039p |
| Change Today | 0.000p |
| % Change | -0.51 % |
| 52 Week High | 0.069 |
| 52 Week Low | 0.021 |
| Volume | 478,311,913 |
| Shares Issued | 33,319m |
| Market Cap | £12.99m |
| Beta | 0.00 |
| Value |
|
|---|
| Price Trend |
|
|---|
| Income | ![]() |
|---|
| Growth |
|
|---|
| No dividends found |
| Time | Volume / Share Price |
| 16:35 | 189,000 @ 0.039p |
| 16:35 | 89,000 @ 0.039p |
| 16:35 | 91,000 @ 0.039p |
| 16:35 | 9,000 @ 0.039p |
| 16:29 | 2,706 @ 0.039p |
You are here: research